«

»

lip
01
2012

Smooth jazz – impresja

Smooth Jazz –  impresja muzyczna

 

inspiracje:
Kevin Toney „Aphrodisiac”,
Candy Dulfer „Lily was here”,
Walter Beasley „Slowly but surely”,
Peter White „Who’s that lady,
Boney James „You don’t have to go home”,
Sade,
Kenny G.

 

Smooooooth  jaaaaazz, sm o o o o th j a a a azz… W tych słowach jest jedwab. Ślizgam się na nim jak na chłodnym satynowym prześcieradle w upalny dzień. Candy Dulfer z fallicznym instrumentem wyczarowuje muzykę, wydmuchuje ją ze swojego wnętrza.

Głaskam saksofon jak podnoszący się na baczność członek, flirtuję z jego dźwiękiem.

Jazz to muzyka flirtu, wzajemnego przyciągania i odpychania, pozorów dystansu i powolnego kochania się, muzyka seksualnej medytacji.

Taka musiała być muzyka raju, idealna do kuszenia niezdecydowanej kochanki; to muzyka stopniowanej pieszczoty drażniącej oczekiwaniem na pieszczotę intensywniejszą.

Mój palec staje się językiem mężczyzny, wnika w moje usta i wiruje w nich w upojnym tańcu. Ssanie go uruchamia moje własne ścieżki nerwów, które skraplają się w śliski płyn pożądania tam na dole pomiędzy moimi drugimi wargami. Figlarne nitki nerwów wiją się i łaskoczą mnie gdzieś w środku, vagina odpowiada łzami rozbudzonej rozkoszy.

Dźwięki pełne namiętnych obietnic muskają mnie i kuszą, rozgrzewają moje ciało do wrzenia. Teraz saksofonem włada mężczyzna. Kiedy mu się oddaję, nuty z jego włosów spadają mi za dekolt, prosto w dołek pomiędzy piersiami. Moje włosy spływają w kosmiczną próżnię, kiedy kołyszę się na nim jak na bujanym koniu. Moje ręce sięgają po spadające gwiazdy, jego ręce …sięgają po mnie, żebym nie odleciała za wysoko…

Saksofon ma zimną błyszczącą skórę i wije się gniewnie w objęciach moich ud jak rajski wąż. Czy to jeszcze on kusi mnie czy teraz ja jego?

Grzech jest słodki i rozpływa się w ustach jak czekolada. Oblizuję wargi jak beztroskie dziecko i śmieję się Bogu prosto w twarz! Śmieję się diabelsko, kobieco, dziecięco….

 

———————————–

Na fotografii: Candy Dulfer

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

  • Facebook
  • GoldenLine
  • LinkedIn
  • Nasza Klasa
  • Grono
  • Blip
  • Twitter
  • YouTube